spot_img

ذات صلة

جمع

Maximálně letní móda: Inspirujte se filmem Mamma Mia

V posledních dnech se i do slovenských kin dostalo...

Jak je nosit a nevypadat přitom naivně

Investovat do tečkovaného kousku se vyplatí, protože tečky patří...

Šelmy i plazi, zvířecí říše je v módě opět oblíbená

Podle nejnovějších předpovědí se v módě rýsuje podzimní trend,...

Jak se za krásou honily naši předkové

Slovo kosmetika pochází z řeckého slova "kosmeo", tedy zdobit,...

Odpad našel nové využití, uvidíte jej na módní výstavě

I tehdy, když lidé tvoří s ohledem na planetu...

Hasicí přístroje jako originální bytové doplňky

Hasicí přístroj by nejraději nepoužil nikdo z nás. Pokud i ano, tak spíše jen jako okrasný bytový doplněk. Díky práci jisté švédské společnosti to nemusí být problémem. Její zástupci totiž představili exkluzivní návrh, jehož výsledkem jsou originální hasicí přístroje schopné posloužit jako elegantní dekorace do jakéhokoli interiéru.

Kolekce protipožárních produktů
Výrobu hasicích přístrojů pojala po svém švédská společnost Nordic Flame. Ta přišla se zajímavým nápadem, jak dostat hasicí přístroje do většího množství bytů a domů. Přispět k tomu má nová kolekce protipožárních produktů, která byla navržena jako série bytových doplňků. Ty mají na rozdíl od běžných produktů tohoto typu vzhled, který bez problémů zapadne do prostoru a dokáže v něm hrát potřebnou estetickou funkci. Tou se mohou pochlubit také speciální protipožární deky a luxusní okrasné zápalkové krabičky, které jsou neodmyslitelnou součástí kolekce.

Luxusní design se zlatem a nerezem
O poutavý vzhled se postaralo použití materiálů, které jsou hlavním prvkem celého designu. Klíčovou roli plní zejména nerezová ocel, která mění obě varianty hasicích přístrojů na luxusní doplňky. Při výběru mezi 2kilovým a 6kilovým přístrojem mají na výběr mezi bílými, černými a šedými produkty. Při černé edici lze vsadit na hasicí přístroje se zlatou či nerezovou texturou. Bílá edice nabízí možnost využít zařízení s koženými prvky.

Doplňky splňují i ​​praktický úkol
Za účelem vytvoření elegantního designu bylo zapotřebí vynechat všechny výstražné nadpisy a piktogramy, jaké se objevují na klasických hasicích přístrojích. To vyvolává otazníky, zda jsou tyto doplňky funkčními přístroji nebo jen imitací vyrobenou za účelem originálního designu. Výrobci však garantují, že všechny jejich modely jsou řádně funkční a splňují všechny technické i bezpečnostní požadavky navzdory chybějícím informacím na přístrojích.

spot_imgspot_img