spot_img

ذات صلة

جمع

Maximálně letní móda: Inspirujte se filmem Mamma Mia

V posledních dnech se i do slovenských kin dostalo...

Jak je nosit a nevypadat přitom naivně

Investovat do tečkovaného kousku se vyplatí, protože tečky patří...

Šelmy i plazi, zvířecí říše je v módě opět oblíbená

Podle nejnovějších předpovědí se v módě rýsuje podzimní trend,...

Jak se za krásou honily naši předkové

Slovo kosmetika pochází z řeckého slova "kosmeo", tedy zdobit,...

Odpad našel nové využití, uvidíte jej na módní výstavě

I tehdy, když lidé tvoří s ohledem na planetu...

Kvalitní kuchyně a šatna jsou investice, které se vyplatí

Otevřené prostory v domácnosti jsou dnes velmi oblíbené. Pomocí flexibilních modulárních systémů v nich můžete vytvořit vlastní kompozici na míru s efektním vzhledem.

Podle současných studií jsou otevřeny prostory na prvním místě seznamu požadavků klientů, pokud jde o nákup a vlastnictví nemovitosti. Majitelé chtějí otevřený půdorys, kde kuchyně, rodinný pokoj a jídelna sdílejí jeden velký otevřený prostor. Zdá se, že formální jídelny také vycházejí z módy. Kuchyně SieMatic poskytují opravdový komfort a spojují nejen domácnost, ale celou rodinu.

Celá kuchyně působí spíše jako přechod do obývací části bytu či domu a díky tomu zde rádi budete trávit více času.

Tento nový kuchyňský koncept je součástí již známé kolekce SieMatic Pure, která se vyznačuje právě minimalismem a čistotou linií.

Rimadesio nabízí svoji vlastní vizi italského designu: modulární systémy do obývacího pokoje, knihovny, posuvné panely, otočné dveře, vestavěné skříně, kolekce doplňků a stále komplexnější syntéza mezi návrhem interiéru a nábytkem. Moderní šatna je jedinečný systém kombinující základní požadavky, péči o detaily a řešení uspořádání prostoru. Giuseppe Bavuso byl vždy zaměřen na šatní systémy. Výsledkem je kolekce složená z pěti plně vyvinutých systémů s odlišným přístupem k designu, ale sdílející velkou flexibilitu pro dosažení nejvyššího estetického a funkčního přizpůsobení, technologie a designu.

Pokrokové stavebnice ve 20 specifických profilech extrudovaného hliníku a nekonečném počtu doplňků a mechanických spojů umožňují splnit všechny požadavky klientů od volně stojícího průhledného kabinetu přes rohovou kompozici až po šatní systém s průchodem nebo ve výklenku.

Vnitřní prostor a vybavení šatny jsou plně v režii klienta, který si může každý centimetr navrhnout podle svých představ.

spot_imgspot_img